Архізем офіційно набув статусу резидента Дія.Сіті

04.03.2026
No items found.

З кінця 2025 року одна з компаній групи Архізем офіційно набула статусу резидента Дія.Сіті (як діюча компанія), а з січня 2026 року приєдналася до спілки Дія.Сіті Union. 🚀 Для нас це не просто зміна юридичного статусу, а передусім підтвердження відповідності найвищим стандартам прозорості, технологічності та інноваційності, які декларує цей правовий режим.

В межах правового поля Дія.Сіті наша діяльність зосереджена на інжинірингу та розробленні проєктної документації із застосуванням технологій будівельного інформаційного моделювання (BIM). 🏗💻

Сьогодні Архізем успішно розробляє BIM-моделі для іноземних замовників у рамках зовнішньоекономічних контрактів. Водночас, стратегія розвитку компанії тісно корелює з державною політикою у сфері цифровізації будівництва. Керуючись Концепцією впровадження технологій будівельного інформаційного моделювання (BIM-технологій) в Україні, з 2026 року ми суттєво розширюємо спектр послуг і для вітчизняного ринку. 

Відтепер у рамках розроблення української проєктної документації Архізем додатково здійснюватиме:

• лазерне сканування об'єктів;

• обробку хмар точок;

• виготовлення BIM-моделей об'єктів будівництва.

Такий підхід гарантуватиме замовнику отримання – окрім проектної документації – цифрового двійника об’єкту, придатного для аналізу, розрахунків та подальшого управління на всіх етапах життєвого циклу будівлі.🖥🏢

Статус резидента Дія.Сіті та членство в Дія.Сіті Union — це додатковий рівень надійності та підтвердження інвестування Архізем в розвиток найактуальніших компетенцій.